Рейтинг

Назва турніру

Дата проведення

Місце проведення

Бали

1

2

3

5

7

1

CHAMPIONS DAY

08.10.2016

Орадея

300

250

200

30

2

Sen-Bin Cup

16.10.2016

Київ

250

200

150

25

3

Чемпіонат Чернівецької області

30.10.2016

Чернівці

75

50

25

5

4

Чемпіонат Європи WADOKAI

06.11.2016

Льєж

300

250

200

50

30

5

Чемпіонат України з карате, серед кадетів, юніорів та молоді та дорослих

19.11.2016

Київ

400

350

300

100

40

6

Tay-Sen Cup

27.11.2016

Чернівці

60

45

20

5

7

Depot Cup

17.12.2016

Чернівці

75

50

25

5

8

GRAND PRIX CROATIA

15.01.2017

Самобор

450

400

350

200

50

9

43-й Чемпіонат Європи серед кадетів, юніорів та молоді

19.02.2017

Софія

800

700

600

500

150

10

Tay-Sen Cup

26.03.2017

Чернівці

30

11

Чемпіонат Чернівецької області

01.04.2017

Чернівці

75

50

25

12

Katana Cup

08.04.2017

Чорноморськ

250

200

150

25

13

Chernivtsi Open

22.04.2017

Чернівці

250

200

150

25

14

INTERNATIONAL LVIV UNION CUP 2017

20.05.2017

Львіів

250

200

150

25

РЕЙТИНГ СПОРТСМЕНІВ U10

ПІБ

Номер турніру

Сума балів

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

1

Ротар Андрій

400

5

125

50

50

25

25

680

2

Ільчук Савелій

120

50

75

250

495

3

Скорейко Влад

125

100

250

475

4

Іліщук Вадим

125

200

325

5

Гавюк Владислав

100

165

50

315

6

Кукуруз Андрій

140

75

215

7

Плеван Саша

5

150

25

25

205

8

Мануїла Олександр

45

100

50

195

9

Скорейко Максим

80

75

25

180

10

Нагірняк Євгенія

105

75

180

11

Гриник Андрій

60

50

25

25

160

12

Унгурян Володимир

135

135

13

Раздорський Артем

80

50

130

14

Лисак Дмитро

25

20

50

25

120

15

Семеняк Вадим

80

80

16

Шмиговий Артем

65

65

17

Делікатний Мартин

65

65

18

Іллюк Олександр

40

25

65

19

Клайн Даниїл

60

60

20

Кравчук Андрій

60

60

21

Король Максим

60

60

22

Марчук Софія

60

60

23

Кукуруз Валерія

60

60

24

Андронік Максим

45

45

25

Рожко Артем

45

45

26

Петрикін Максим

45

45

27

Жовткя Тарас

45

45

28

Рупишев Ігор

45

45

29

Жолтвінський Максим

40

40

30

Михайленко Платон

40

40

31

Гнесь Маруся

40

40

32

Симак Тарас

25

25

33

Гримайло Ілля

5

20

25

34

Побуряний Ігор

25

25

35

Морар Володимир

20

20

36

Харина Максим

20

20

37

Блинду Вадим

20

20

38

Онищук Олексій

20

20

39

Кушнірюк Сергій

20

20

40

Совенко Володимир

20

20

41

Журавльов Данило

20

20

42

Шакун Ілля

20

20

43

Лупул Максим

20

20

44

Зюлковський Влад

20

20

45

Левін Олександр

20

20

46

Дуган Михайло

20

20

47

Твердохліб Віталій

20

20

48

Луцяк Дмитро

20

20

49

Гросу Михайло

5

5

50

Урсатій Іван

0

51

Паращук Назар

0

52

Малярчук Матвій

0

53

Орар Володимир

0

54

Чорней Володимир

0

55

Вінникова Анастасія

0

56

Савчук Андрій

0

57

Томов Денис

0

58

Бічер Лавр

0

59

Сандуляк Олександр

0

60

Мулярчик Матвій

0

61

Бурлака Ігор

0

62

Козловський Володимир

0

63

Гордей Євген

0

64

Даценко Антон

0

65

Яніцький Владислав

0

66

Скрипа Дмитро

0

67

Торський Влад

0

68

Попов Максим

0

69

Луїжис Адель

0

70

Чорней Аліна

0

71

Дедюх Максим

0

72

Даманський Данік

0

73

Топольницька Марія

0

74

Халявко Костянтин

0

75

Кирилюк Сергій

0

76

Лазоренко Володимир

0

77

Ранчук Олег

0

78

Довгий Павло

0

РЕЙТИНГ СПОРТСМЕНІВ U14

ПІБ

Номер турніру

Сума балів

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

1

Маховський Богдан

500

25

50

125

100

125

25

150

1100

2

Карвацький Володимир

450

25

5

80

125

125

25

150

985

3

Литвинюк Максим

450

25

5

140

125

50

25

150

970

4

Білоскурський Валерій

450

75

125

225

25

25

925

5

Дружко Єгор

500

25

125

90

100

75

915

6

Ілько Артем

500

25

50

50

150

25

25

825

7

Гриник Андрій

400

150

550

8

Веренько Юрій

450

25

25

25

525

9

Жуковський Андрій

450

5

455

10

Голик Анастасія

250

5

20

25

25

25

350

11

Селіверстова Даша

50

180

50

25

25

330

12

Мельник Іван

50

105

75

75

25

330

13

Савінова Вікторія

5

80

125

75

25

310

14

Тураш Остап

160

50

50

25

25

310

15

Вепрюк Андрій

50

100

100

25

25

300

16

Ковтун Владислав

25

25

95

100

25

25

295

17

Короткошейко Марк

25

125

50

25

25

250

18

Гололобов Артем

25

5

20

100

25

25

25

225

19

Сизоненко Сергій

200

20

220

20

Боштан Іван

25

110

25

25

185

21

Мартинюк Ангеліна

25

80

50

25

180

22

Статник Ксенія

5

90

50

25

170

23

Рудий Назарій

160

160

24

Ганжалюк Андрій

135

135

25

Єгорова Ксенія

135

135

26

Ратушняк Микола

120

120

27

Цісовський Микита

105

105

28

Горечан Вадим

80

80

29

Кулій Вадим

5

65

70

30

Галан Олександр

5

65

70

31

Кочубей Нікіта

5

45

50

32

Ткачук Андрій

45

45

33

Остапович Наталя

20

20

34

Куцак Влад

20

20

35

Білецький Ілля

20

20

36

Беліч Олександр

20

20

37

Кошлаков Олександр

20

20

38

Федішин Олександр

5

5

39

Лакуста Еріка

5

5

40

Регельськіте Вячеслав

5

5

41

Терешонков Михайло

0

42

Калинюк Олександр

0

43

Трачук Андрій

0

44

Кухлій Дмитро

0

45

Костишин Артем

0

46

Петров Денис

0

47

Лісовенко Дмитро

0

48

Табачнюк Влад

0

49

Мотовілін Андрій

0

50

Ластівка Олександр

0

51

Гарасим Тарас

0

52

Остапович Даша

0

53

Горичан Вадим

0

54

Морар Артем

0

55

Шелепко Всеволод

0

56

Ріга Андрій

0

57

Козак Віктор

0

58

Манаіл Крістіан

0

59

Руда Діана

0

60

Маланчук Тетяна

0

61

Безручко Дмитро

0

62

Синогач Олександр

0

63

Шкрібляк Микола

0

РЕЙТИНГ СПОРТСМЕНІВ U+14

ПІБ

Номер турніру

Сума балів

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

1

Мануїла Микола

600

250

150

200

400

200

150

100

200

200

2450

2

Вепрюк Михайло

600

150

50

250

400

50

150

350

25

2025

3

Карвацький Дмитро

500

25

50

450

350

50

100

1525

4

Панкратов Михайло

550

25

200

100

150

150

250

25

1450

5

Вакарюк Володимир

550

25

25

50

40

50

25

250

250

25

1290

6

Сокульський Нікіта

450

25

25

40

80

200

50

100

25

200

25

1220

7

Пентескул Павло

300

150

150

40

225

150

25

25

1065

8

Матушевська Юлія

200

25

75

130

400

50

150

25

1055

9

Сенюк Андрій

550

250

150

40

50

1040

10

Купчанко Максим

200

200

50

350

125

25

25

975

11

Столока Ігор

250

25

75

40

50

125

25

25

200

815

12

Монінець Євген

200

25

25

40

200

25

25

540

13

Зрибнєв Максим

300

25

75

40

50

25

515

14

Смоліна Надія

200

75

40

315

15

Бордюжан Віктор

100

50

75

25

25

275

16

Верхоляк Хрестина

125

125

17

Дуткевич Владислав

0

18

Заічков Павло

0

19

Гуменна Оксана

0

20

Скрипничук Андрій

0

21

Калмуцький В’ячеслав

0

22

Медведовський Дмитро

0