Новини
Назад
Національна збірна України на турнірі 8 націй
24.10.2012

У рамках циклу підготовки до Чемпіонату світу, який відбудеться 20-25 листопада 2012 р. в Парижі (Франція), 20.10.12 національна збірна України з карате WKF гостювала в німецькому Франкфурті на турнірі 8 націй. У складі чоловічої команди в змаганнях взяв участь і чернівчанин Євген Мотовилін, який тренується під керівництвом Руслана Білоскурського і сам паралельно тренує у клубі «ТАЙ-СЕН».

Змагання проводилися у командному форматі (по 5 спортсменів у чоловічій команді та 3 спортсменки в жіночій), де виграє команда, що набрала більше перемог в індивідуальних зустрічах.

Господарі турніру – «Бундес Тім» – є діючими чемпіонами Європи у чоловічому командному куміте. Для якісного спарингу вони запросили кращі команди Європи.

Чоловіча збірна України змагалася в групі зі збірними Норвегії, Чорногорії та Нідерландів. Здобувши перемоги над своїми суперниками, українці вийшли до фіналу, де мінімально поступилися команді Німеччини.

Жіноча команда фактично повторила успіх чоловіків, здолавши у групі другий склад німкень, норвежок та представниць Нідерландів, а у фіналі програли першій команді Німеччини.