Новини
Назад
CHERNIVTSI OPEN 2012
03.05.2012

"CHERNIVTSI OPEN" .2012

29 квітня 2012 пройшов вже 14 міжнародний турнір "Chernivtsi Open". У турнірі брали участь 470 спортсменів з 25 команд. Черговий раз погодні умови випробовували на витривалість і спортсменів, і суддів, і вболівальників (на вулиці +32, в залі було дуже душно - кондиціонери не справлялися). Незважаючи на ці умови наші спортсмени змогли проявити себе на належному рівні.

Клуб «Тай-Сен» приймав участь у складі команди «Чернівці УФК», яка зайняла 2-е загальнокомандне місце: 7 золотих, 8 срібних, 24 бронзових нагороди:
Клуб «Дзаммай» 2/0/4,

клуб «Максимум» 1/3/11,

клуб «До-сін-тай» 1/1/1.


В скарбничці клубу «ТАЙ-СЕН" 3 золотих 5 срібних і 8 бронзових нагород!


 Хочеться окремо подякувати Білоскурському Руслану Романовичу за організацію турніру на високому рівні!

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ТУРНІРУ:

                                                                                                                             

Пентескул Павло -1 місце ката, хлопці 9р.
Вакарюк Володимир-1місце  куміте, хлопці 9р. 32
Купчанко Максим - 1 місце    ката, хлопці 11р.

 

 
Сокульський Нікіта - 2 місце ката, хлопці 9р.
Сокульський Нікіта - 2 місце куміте, хлопці -32
Литвинюк Максим - 2 місце куміте, хлопці 7р.
Прокопець Олена - 2 місце    куміте, дівчата 14-15років. -47
Ливицький Денис - 2 місце  куміте, хлопці 14-15років.-52

 

 
Столока Ігор - 3 місце ката, хлопці 9р.
Пентескул Павло - 3 місце куміте, хлопці 9р -32
Вепрюк Михайло - 3 місце куміте, хлопці 10-11р.+38
Калмуцький В'ячеслав - 3 місце куміте, хлопці 14-15років. -70
Купчанко Максим - 3 місце   куміте, хлопці 10-11р. -34
Монінець Євген - 3 місце       ката, хлопці 14-15років.
Кіндрачук Станіслав - 3 місце ката, хлопці 12р.
Болдарев Дмитро - 3 місце   куміте, юнаки 16-17р. -61

 

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК:

  Команда  1 2 3 Всього
1 Карате клуб Лідер (Чернівці) - Union (Львів) 19 13 17 49
2 Чернівці УФК (TAY-SEN, Maximum, Dzammay, Do-Sin-Tay) 7 8 24 39
3 Сьогун (Київ) 6 7 10 23
4 Січ (Новоград-Волинський) 3 6 6 15
5 Ніка (Одеса) 3 0 0 3
6 Бусі-до (Чернівці) 2 4 15 21
7 Джитте (Житомир) 2 1 2 5
8 Азербайджан 2 1 0 3
9 Одісей (Львів) 1 2 0 3
10 Чемпіон (Київ) 1 1 1 3
11 Мінськ (Білорусь) 1 1 2 4
  Pamphil Center (Румунія) 1 1 2 4
13 ДЮСШ «Скіф» (Львів) 1 1 0 2
14 Сен-Бін (Київ) 1 0 1 2
15 Палладін (Пустомити) 1 0 0 1
16 Будо (Київ) 0 2 2 4
17 Молдова 0 1 1 2
18 Катана (Іллічівськ) 0 1 0 1
19 Коломийська ДЮСШ 0 0 3 3
20 Воїн (Львів) 0 0 2 2
21 Мукачево 0 0 1 1
22 Gi-Fun Oraseni (Румунія) 0 0 1 1
23 Миколаїв УФК 0 0 1 1
24 Вінниця УФК 0 0 0 0
25 Вижниця 0 0 0 0