Новини
Назад
Tatami cup
27.02.2012

25 лютого клуб ”Тay-Sen”стартував в новому році на міжнародній арені.

Столиця Угорщини зустріла нас хорошою погодою, подарувавши хороший настрій. Після  поселення в комфортабельному готелі ми швидко зібрались і відвідали цікаву організовану для нас екскурсію з веселим гідом. Після цього ненадовго  заїхали в аквапарк, де діти отримали море задоволення та позитиву.

Наступного ранку, відпочивши та налаштувавшись, приїхали до спортивного комплексу Будапешту, де проходив 14-й  Tatamicup. Цього разу на змаганнях були представники 4-х країн (Угорщини, Сербії, Словаків та України) з 50 клубів - 510 учасників. Турнір проходив по нових правилах WKF і для деяких спортсменів, які ще не виступали по них було  важко перелаштуватись.

Першими розпочали змагатися наймолодші спортсмени   віком з 6-7років. В цій віковій групі  у нас  виступав Тураш Остап – виборов бронзу в ката, та трошки  йому не вистачило в куміте - п’ятий.

Другу нагороду до скарбнички клубу здобув Вакарюк Володимир. Дійшовши до фіналу Володимир зустрівся із представником Угорщини. Весь бій тримався рівний рахунок, ніхто не хотів робити помилок. Та за 10 секунд до закінчення часу Володимир ризикнув, не підготовивши атаку, чим і скористався його суперник. В результаті - срібна нагорода.

Також підтримали медалями наші кадети. Гоменюк Максим, Калмуцький В’ячеслав та Яхяєв Фарід - бронзи. Хочеться відзначити роботу  Фаріда на цьому турнірі. Мабуть відділило його від фіналу (програв по хантей 2/3) тільки те,  що він не приймав участі у турнірі в Новограді – не встиг зробити корекцію помилок роботи на татамі. Незважаючи на поразку в півфіналі Фарід отримав впевнену перемогу в бою за третє місце.

Також  добре пробилися ще два кадета, які зупинилися за крок до медалі -Лікар Станіслав та Ливицький Денис.

Хочеться  привітати Сідлярчука Святослава Ярославовича  та клуб «Dzammay»з двома срібними нагородами у Поповича Ярослава  та Капака Дениса!

Вітаємо призерів:

Вакарюк Володимир -II

Тураш Остап-III

Гоменюк Маким-III

Калмуцький В’ячеслав-III

Яхяєв Фарід-III

 

Фото звіт дивіться у галереї незабаром!