Новини
Назад
Зірки естради - зіркам спорту
18.01.2012

Буковинських героїв минулого спортивного року вдев’яте відзначили у рамках шоу-програми «Зірки естради – зіркам спорту», яка цього разу відбулася 17.01.12 в обласній філармонії.
Кращих спортсменів Буковини, їхніх тренерів, меценатів, найуспішніші команди, найактивніші федерації, найспортивніших журналістів привітали голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв та секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин.
Кращим спортсменам Буковини 2011 р., крім пам’ятних трофеїв, вручили і фірмові спортивні костюми. А трьом буковинкам, які виконали олімпійський норматив (Наталія Лупу і Руслана Цихоцька – легка атлетика) або здобули олімпійську ліцензію для держави (Лідія Січенікова – стрільба з лука), додали й умовні чеки на 10 тис. грн.
Євген Мотовилін та його тренер Руслан Білоскурський одержали перемогу в номінації "Кращі спортсмени Буковини за народною версією (визначені шляхом SMS-голосування)». До здобутків Євгена 2011 року можна віднести такі перемоги: 1 місце на Чемпіонаті України за найпрестижнішою версією WKF, а також виборов «бронзу» в командному куміте на студентському Чемпіонаті Європи.


Велика подяка вихованцям клубу, а також їх батькам за активну участь в sms-голосуванні.