News
Back
8-th«Kyiv Open»
24.05.2011

21 травня пройшов заключний турнір цього сезону нашого клубу 8-th«KyivOpen». Цей турнір вже традиційно збирає найсильніших спортсменів з України та зарубіжжя. Цього року урізноманітнив та  дуже посилив склад команд національна збірна  Індонезії, яка залишила яскраві позитивні враження про своїх спортсменів та суддів. (KolopitaDonald  - рефері WKF серії А).

45 команд з 8 країн  та 551 конкуруючих спортсменів зібрав зал НаціональногоТехнічногоУніверситету"КПІ".

Наша команда вирушила за новими перемогами за день до турніру на поїзді. В столиці нас зустрів автобус та привіз безпосередньо до місця змагань.

Першими вийшли на татамі найменші учасники турніру в категорії 8-9 років- 30 кг.   представник нашого клубу був Бордюжан Віктор. Впевнено проходячи коло за колом, демонструючи хорошу техніку  Віктор перемагає 6 боїв та стає переможцем цієї великої категорії та приносить перше золото! Цікаво що у півфіналі зустрічається з Євгеном Кабою (клуб «Дзаммай»)у напруженій боротьбі перемагає -Євген  стає бронзовим призером.

Підтримав майже одночасно Бордюжана єдиний представник в ката від    Тай-Сена  Монінець Євген – здобувши бронзову нагороду !

Хочеться відзначити Левицького Дениса який зустрічається з Вольповим Марком нажаль в першому колі (майбутнім чемпіоном категорії )і програє по хантей (прапорцям) в додатковому часі, але при цьому демонструє хорошу роботу. Якби Денис  зміг зібратися і викластись на 101а не на 99%   то безперечно був би переможцем цієї категорії.

Така сама судьба чекала і Гоменюка Максима  який не зміг вибороти перемогу в першому колі у переможця категорії. (два штрафних бали перекреслюють можливість продовжувати боротись за медаль).

І наприкінці змагань Євген Монінець (який дуже прибавив за цей рік  в роботі) здобуває ще одну бронзу в куміте.

Наприкінці дня втомлені, але з позитивними враженнями поспішили на ЖД.

Це був останній турнір в сезоні! І на позитивній ноті закінчився для нас.