Новини
Назад
Чемпіонат в Чехії
10.05.2011

5 травня наш клуб у складі Чернівецькоїобласної федерації карате-до

«Сін-Сьобу» вирушив до Чеської республіки на міжнародний турнір  «INTERNATIONALOPENMARAVIACUP».

На жаль дорога виявилась тяжкою, і не без труднощів. Спершу на Українському кордоні не пропустили одного з наших перспективних спортсменів –проблемою виявився паспорт (в якому вже був Шенген). Потім, ще  простояли більше шести годин в черзі до Угорського кордону.

Близько обіду ми нарешті приїхали до Праги, яка прийняла нас чудовою погодою і ми змогли помилуватися чарівним старинним містом. Нажаль за браком часу не змогли реалізувати заплановане в повному обсязі – так   і не потрапили в зоопарк, врахувати треба і те що у Празі є що подивитись. Екскурсія була досить насиченою, цікавою та одночасно швидкою. Незабаром ми продовжили свій шлях безпосередньо до містечка Єсенік  в якому і проходив турнір. Містечко виявилось невеликим , гарним, чистим –як   загалом і вся Чехія. Чотирьохзірковий готель  в якому ми розмістились додав ще більших позитивних вражень.

На наступний ранок всі в доброму настрою вирушили на змагання.

 Пройшовши реєстрацію спортсмени почали виступи в ката , паралельно проходячи зважування для куміте.

Нажаль в номінації  ката  наш клуб цього разу не здобув бажаних нагород, але хочеться відзначити виступ Яхяєва Фаріда, який поступився за бронзу,  Кирилюк Арсеній який програв фіналісту категорії, та Прокопець Олени, якій не вистачило знання вищих ката, в результаті  теж – п’ята.

В куміте розпочала боротьбу Олександра Пиптюк. Важко пройшовши перше коло в другому поступилась спортсменці з Словакії.

В першому колі Кирилюк зустрічається з своїм кривдником (фіналістом ката)  та одразу стає зрозуміло, що спортсмен тренує тільки ката, Арсеній впевнено перемагає. В другому колі –при рівній боротьбі за секунду до кінця основного часу спортсмени сходяться з ударами, бал та перемога –залишається у господарів.

 Перші призи нам принесли найменші представники нашого клубу на цьому турнірі Кіндрачук Станіслав  та Вепрюк Михайло (10-11років). Впевнено проходили своїх опонентів до півфіналу, Михало поступився представнику клубу «Дзаммай» , але зібрався і виборов бронзу. Кіндрачук, нажаль поступився  у фінілі і став срібним призером. Не дивлячись на це обидва продемонстрували хорошу роботу.

Після досить тривалих пауз порадував виступ Прокопець Олени в куміте, вона тільки набирає форму – третє місце

Одночасно стартували Денис Левицький та Євген Монінець (12-13років) впевнено проходячи супротивників, не даючи шансів добралися до фіналів в своїх категоріях. Євген виграючи 4:2 за дві секунди до кінця поєдинку чогось зупинився та дав заробити на собі сан -бон (три бала) програє. Денис на думку суддів навіть у додатковий час не зміг довести, що він кращий, програє по хантей (прапорцям) 2:2  Олександру Кабі. (Клуб «Дзаммай»). В результаті по сріблу!  Також в цій віковій категорії добре проявив себе Давидов Денис –третє місце .

В кадетських  та юніорських категоріях змогли вибороти нагороди  тільки Лікар Станіслав та В’ячеслав Калмуцький (в обох по бронзі).

 

Ці здобутки допомогли вибороти  друге загальнокомандне місце на цьому турнірі! Вітаємо Тай-Сен , Сін-Сьбу та УФК з новими здобутками!!!

 

Кіндрачук Станіслав –II

Лікар Станіслав–III

Калмуцький В’ячеслав–III

Левицький Денис–II

 Монінець Євген–II

Прокопець Олена–III

Давидов Денис–III

Вепрюк Михайло–III