Новини
Назад
Вихованці клубу Тай-Сен б'ють рекорди
29.08.2016

27 серпня у чернівецькому парку «Жовтневий» відкрили перший Буковинський Вітапаркур, якому поки що немає аналогів і в Україні. Перші тренажери з інформаційними стендами у рамках проекту «vitaparcours» (фітнес-маршрут) з’явились у «Жовтневому» два роки тому – завдяки ініціативі та зусиллям чернівецького жіночого клубу «Сороптиміст», яку підтримали багаторічний керівник управління зовнішніх зносин облдержадміністрації Сергій Курінний, керівництво парку, друзі проекту з Швейцарії.

 І ось тепер «сороптимістки» здійснили свою мрію і у «Жовтневому» вже офіційно відкрито Перший Буковинський Вітапаркур. Символічну стрічку перерізали мер Чернівців Олексій Каспрук, гостя з Швейцарії Емма Бруньйолі та юні чернівчани.

 У заході також прийняв участь і вихованець нашого клубу - Білоскурський Валерій. Як і всі спортивні та активні вихованці клубу Tay-Sen, він не лише споглядав на відкриття Вітапаркуру, але й спробував себе на кожному із тренажерів. Окрім цього Валерій навіть побив вже встановлені на тренажерах рекорди! До прикладу, в "планці" Валерій простояв 3 хв і 15 сек. А ви так можете?

 Вкотре переконуємось, що спортсмени клубу Тай-Сен - найкращі! Пишаємось Вами!

 

Джерело: Метаріали із сайту