Новини
Назад
Результати клубу ТАЙ-СЕН на Kyiv Open Cup
24.05.2016

22-го травня в Києві пройшов один з найбільших міжнародних турнірів по карате на території України - Kyiv Open Cup.  Більш як 700 спортсменів з 55 клубів України, Молдови, Румунії, Білорусії та Азербайджану змагались за престижні нагороди турніру.

Чернівецьку область на цих змаганнях представляло 3 клуби: Тай-Сен, Дзаммай та Максимум. Клуб ТАЙ-СЕН (тренери Мотовилін Євген та Білоскурський Руслан) представляли всього 9 спортсменів, 5 з яких повернулись додому з нагородами. Найкращий результат показав  Столока Ігор, який переміг у п’яти поєдинках (куміте 12-13 років, вага до 40 кг), виборовшу золоту медаль та кубок. В цій же категорії його одноклубник Зрибнєв Максим зайняв третє місце, поступившись за вихід у фінал спортсмену із Одеси - Клязь Альберту. До речі, Зрибнєв Максим та Столока Ігор постійні призери на турнірах Української федерації карате.  Дуже шкода, що цього разу ці два представника клубу ТАЙ-СЕН не зустрілися у фіналі.

Медалей до скарбнички Чернівецької області добавили також  Сокульський Нікіта (бронза в категорії куміте 12-13 вага до 46 кг), Матушевська Юлія (бронза серед юніорів вагою до 53 кг) та Пентескул Павло (бронза у розділі ката 12-13 років).

Це був заключний турнір в цьому навчальному році.  В червні наші вихованці будуть здавати атестаційні іспити на пояси, після чого ми всім клубом закриємо сезон, нагороджуючи кращих спортсменів року.

Вітаємо призерів

Золото

Столока Ігор

Бронза

Зрибнєв Максим

Матушевська Юлія

Пентескул Павло

Сокульський Нікіта