Новини
Назад
Підсумки турніру KATANA CUP
03.04.2016

Третього квітня на узбережжі чорного моря в місті Чорноморськ пройшов міжнародний турнір KATANA CUP. Більше 500 спортсменів представляли 35 найсильніших клубів України та Молдови на офіційному турнірі Української федерації карате.

Чотири Чернівецькі клуби: ТАЙ-СЕН, Максимум, До-Сін-Тай та Дзаммай виборювали медалі та стали переможцями на цих представницьких змаганнях. Вихованці Євгена Мотовиліна (єдиного на Буковині медаліста чемпіонату Світу)та Руслана Білоскурського показали хороший результат, незважаючи на невеликий склад!

Вихованець клубу Тай-Сен Микола Мануїла завоював золото серед кадетів у ваговій категорії +70 кг. Приємно відмітити, що на шляху до фіналу він одержав перемогу над Корсуном Максимом з м. Дніпропетровськ, який представляв Україну на Чемпіонаті Європи на Кіпрі. А у фіналі виграв у ще одного представника Буковини - Гнатів Богдана із клубу Дзаммай (тренер Святослав Сідлярчук). Микола вже потрапляв до Складу Збірної України Сподіваємось, що ця медаль перетвориться на медаль з Чемпіонату Світу.

Ще одне золото клубу Тай-Сен приніс Вепрюк Михайло, вже вдруге подолавши чемпіона України Роберта Широяна з Дніпропетровська. У фіналі Михайло зустрівся зі своїм одноклубником Дмитром Карвацьким. Приємно, що Дмитро нещодавно зайшов до категорії кадетів і вже складає здорову конкуренцію своїм опонентам.

Срібну нагороду принесла до скарбнички Буковини Смоліна Надія (клуб Тай-Сен) у категорії – кадети, вага до 54 кг.