Назад
Результати вихованців клубу на Чемпіонаті Європи
04.11.2015

Чернівчани привезли 6 медалей з чемпіонату Європи по карате.

31-го жовтня та 1-го листопада в столиці Угорщини (м.Будапешт) проходив 42-й чемпіонат Європи з карате за версією WADOKAI. Приємно, що до складу збірної України потрапили п’ять представників чернівецького клубу ТАЙ-СЕН. Вихованці Євгена Мотовиліна та Руслана Білоскурського привезли шість нагород з Європейської першості.

Чемпіоном Європи в індивідуальній категорії куміте (спаринг) 12-13 років понад 60 кг став Дмитро Карвацький.

Дві срібні нагороди завоював Микола Мануїла виступаючи у куміте індивідуальному серед кадетів 14-15 років понад 70 кг та командному куміте із двома представниками Сум Шумаровим Дмитром та Дорошом Денисом.

Бронзовими призерами стали Вакарюк Володимир та Панкратов Михайло відповідно у категоріях 12-13років до 50 кг та 14-15 років до 57 кг. Також Дмитро Карвацький, Вакарюк Володимир та Шумаров Богдан у командному куміте 12-13 років посіли 3 місце!Зовсім трошки не вистачило до нагороди ще одному представнику клубу Тай-Сен Вепрюку Михайлу, який в результаті став п`ятим.

В загальнокомандному заліку Україна посіла четверте місце з 14 країн, виборовши 8 золотих, 8 срібних та 9 бронзових нагород.