Новини
Назад
Tay-Sen Training Camp 2015
24.08.2015

    З 9.08 по 18.08 на спортивно-оздоровчій базі «Сонячна Долина» пройшли тренувальні збори для спортсменів клубу Тай-Сен спільно з організатором зборів - клубом «Катана» (м. Іллічівськ). Також на зборах тренувалися спортсмени ще з 9 клубів з усієї України ("Чемпіон" - Київ, "Сьогун" - Київ, "Вагр" - Харків, "Додзьо" - Житомир, "Максимум" - Чернівці, "Мауглі" - Одеса, "Ніка "- Одеса," Легенда "- Дніпропетровськ," Сьогун "- Львів).

     У зборах брали участь як самі юні початківці каратеки, так і професійні атлети! Всього на зборах було 320 осіб, з яких - 200 спортсменів. Дуже приємно було бачити і потренуватися з Іриною Зарецькою - чемпіонкою Світу, чемпіонкою перших Європейських Олімпійських Ігор у Баку; Анітою Серьогіною чемпіонкою Всесвітніх Ігор серед поліцейських і пожежників, Чемпіонкою Європи, а також і багатьма іншими титулованими спортсменами нашої збірної.


    Всі учасники були розділені за віковими категоріями для максимально ефективного проведення тренувань на 4 групи (6-9, 10-11,12-13, 14+).

    
Приємно, що всі тренера (Тонкошкур Олександр (м. Іллічівськ), Морозов Денис (м.Одеса), Невмержицький Максим (м. Київ) відзначили у наших спортсменів хорошу фізичну і спеціальну підготовку.

    
Не може залишитися непоміченим момент, коли така велика кількість людей об'єднують одні інтереси, одні цілі і спорт. На цих зборах багато дітей знайшли собі нових друзів з інших клубів і міст.

    
Сподіваємося, що дана підготовка стане фундаментом до майбутнього Чемпіонату області та Чемпіонату України, який пройде в листопаді місяці!

Удачі нашим спортсменам!

Фотозвіт

Відео із закриття зборів