Новини
Назад
13-й чемпіонат Європи серед регіонів
11.06.2015

6-7 червня у Парижі пройшов 13-й чемпіонат Європи серед регіонів. 141 команда з 22 країн змагались за престижні нагороди. Збірна України була представлена 4-ма командами (чоловіче куміте, чоловіче ката, жіноче куміте та кадетсько-юніорське куміте). Катисти (Єфремов, Чижов, Мінаєв), на жаль, програли в 1-му колі спортсменам із Сербії. Жіноча "стінка" (Серьогіна, Терлюга, Камінська) в 1-му колі перемогли в команди з Туреччини, але в 2-му поступились спортсменкам із Словаччини та вибули із боротьби. Бронзові нагороди принесли кадетсько-юніорська команда (Каменєв, Торошанко, Найда, Демчишин, Тумаков) та доросла команда (Мотовилін Євген, Дрозд Іван, Горуна Станіслав, Горуна Вячеслав, Чоботар Валерій та Нікулін Ілля,). Кадети-юніори перемогли у французів, швейцарців, але у півфіналі програли ще одній французькій команді. В поєдинку за бронзу перемогли у турків. Чоловіча стінкау Складі якої були двоє чернівчан перемогла у росіян, німців, але в півфіналі поступилась туркам. В поєдинку за бронзу дуже впевнено перемогли у ще однієї команди з Росії не даючи їм  ані єдиного шансу (3:0 по боях). Такий результат забезпечив 8-му сходинку у загальнокомандному заліку Українській федерації карате!

Приємно зазначити ,що Мотовилін Євген (тренер клубу Tay-Sen) постійно виступає за національну збірну та демонструє високий рівень майстерності.

 

загальнокомандний залік: https://www.sportdata.org/wkf/ausschreibungen/35/Medals.pdf

сітки змагань: https://www.sportdata.org/wkf/ausschreibungen/35/13th_EKF_Championships_for_Regions_draw_records.pdf

 

детальна інформація: https://www.sportdata.org/wkf/set-online/popup_main.php?popup_action=uploads&vernr=35&ver_info_action=info#a_eventhead