Новини
Назад
Результати турніру Chernivtsi Open
04.05.2015

02 травня в м. Чернівці в спорткомплексі "Олімпія" пройшов один з найстаріших турнірів УФК - Міжнародний турнір СHERNIVTSI OPEN 2015. Цього року змагання були дуже високого рівня. Можна навіть сказати, що найсильніші по рівню учасників та організації за останні роки. Нам дуже приємно було бачити представників Молдови та Азербайджану, які скрасили турнір і дійсно зробили його міжнародним. Вихованці нашого клубу мали змогу потренуватись та обмінятись досвідом із спортсменами із Азербайджану напередодні змагань.

Також на чемпіонаті були всі найсильніші клуби нашої країни: Юніон, Сьогун, Чемпіон, Катана, Сен-Бін, Олімпік, Спарта, Січ та інші… За нагороди боролися більше 520 спортсменів з 38 команд. Наш клуб представляло 18 спортсменів, які продемонстрували хороший рівень та яскраві поєдинки.

Дуже порадувала організація змагань, за що хочеться окремо подякувати Білоскурському Р. Р. та Золотухіну С.М., а також всій суддівській бригаді. Цього року всі категорії починались вчасно, а змагання йшли згідно розкладу. Будемо сподіватись, що всі офіційні турніри Української Федерації Карате зможуть бути організовані так само якісно і збирати таких конкурентних спортсменів!

Вітаємо наших переможців!

Золото

Плєван Олександра  ката 6-7 років

Зрибнєв Максим куміте 12-13 років до 40 кг

Мануїла Микола куміте 12-13 років більше 70 кг

Срібло

Карвацьий Дмитро куміте 12-13 років більше 52 кг

Бронза

Сокульський Нікіта куміте 12-13 років до 46 кг

Остапенко Вікторія куміте 10-11 років до 45 кг

Сенюк Андрій куміте 12-13 років до 52 кг

Панкратов Михайло куміте 12-13 років до 52 кг