Новини
Назад
Турнір клубу Тай-Сен
20.12.2014

14 грудня 2014 відбувся внутрішній турнір клубу Tay-Sen, який зібрав близько 100 спортсменів у віці від 6 до 14 років.

Вперше наш турнір пройшов у новому форматі. Змагання складалися із 4-х розділів: ката, куміте (або фантом), загальна фізична підготовка та сумо. Тренери, а головне - всі діти та батьки залишились задоволені таким форматом.

Для деяких каратистів ці змагання стали першими в їх спортивному житті. Особливо хочеться відмітити Маковій Іллю. Хлопчик, хворий ДЦП змагався на рівні з іншими дітьми. Переборюючи хвилювання, фізичне та психологічне навантаження, проявив себе справжнім каратекою.

Як завжди,не обійшлося без хвилювання, драм і навіть сліз, але всі учасники гідно пройшли це випробування, отримавши нагороди і безцінний досвід змагальної діяльності.

 

РЕЗУЛЬТАТИ

чемпіонату клубу «ТАЙ-СЕН»

 

м. Чернівці                                                                 14грудня 2014 року

Хлопчики, 6 років (білі пояси)

Загальний результат

Ката

Фантом

Сумо

Фізична підготовка

1.   Побуряний Ігор

2.   Лисак Дмитро

3.   Гавюк Влад

1.   Побуряний Ігор

2.   Лисак Дмитро

3.   Гавюк Влад

1.Побуряний Ігор

2.Лисак Дмитро

3.Гавюк Влад

1.  Гавюк Влад

2.  Побуряний Ігор

3.  Лисак Дмитро

1.   Лисак Дмитро

2.   Побуряний Ігор

3.   Гавюк Влад

 

Хлопчики, 7 років (білі пояси)

Загальний результат

Ката

Фантом

Сумо

Фізична підготовка

1.     Симак Тарас

2.     Зюлковський Влад

3.     Андрійчук Саша

3. Ротар Андрій

1.   Зюлковський Влад

2.   Ротар Андрій

3.   Симак Тарас

3. Гордей Євген

1.Симак Тарас

2.Зюлковський Влад

3.Сандуляк Саша

3. Андрійчук Саша

1.  Симак Тарас

2.  Гордей Євген

3.  Андрійчук Саша

3. Гримайло Ілля

1.   Ротар Андрій

2.   Андрійчук Саша

3.   Симак Тарас

3. Сандуляк Саша

 

         Хлопчики, 8 років (білі пояси)

Загальний результат

Ката

Фантом

Сумо

Фізична підготовка

1.  Баранюк Денис

2.  Галан Олександр

3.  Вепрюк Андрій

3. Іллюк Олександр

1.   Галан Олександр

2.   Піскун Олександр

3.   Дутов Сергій

3. Харина Максим

1.Вепрюк Андрій

2.Баранюк Денис

3.Іллюк Олександр

3. Харина Максим

1.  Баранюк Денис

2.  Новиченко Богдан

3.  Піскун Олександр

3. Кулій Вадим

1.   Іллюк Олександр

2.   Галан Олександр

3.   Раздорський Артем

3. Даценко Антон

 

Хлопчики, 9 років (білі пояси)

Загальний результат

Ката

Фантом

Сумо

Фізична підготовка

1.    Короткошейко Марк

2.  Гарасим Тарас

3.    Терешенков Михайло

3. Папсуєв Влад

1.    Короткошейко Марк

2.    Терешенков Михайло

3.  Яніцький Влад

3. Янчук Станіслав

1.     Короткошейко Марк

2.    Терешенков Михайло

3.  Гарасим Тарас

3. Янчук Станіслав

1.Короткошейко Марк

2.Папсуєв Влад

3.Гарасим Тарас

3. Калинюк Саша

1.  Короткошейко Марк

2.Гарасим Тарас

3.Яніцький Влад

3. Папсуєв Влад

 

Хлопчики, 10-11 років (білі пояси)

Загальний результат

Ката

Фантом

Сумо

Фізична підготовка

1.  Ковтун Влад

2.  Кошлаков Саша

3.  Мотовилін Андрій

3. Тимчук Данило

1.     Мотовилін Андрій

2.  Черней Олексій

3.  Ковтун Влад

3. Кошлаков Саша

1.  Кошлаков Саша

2.  Ковтун Влад

3.  Мотовилін Андрій

3. Тимчук Данило

1.Тимчук Данило

2.Гортопан Данило

3.Петрук Руслан

3. Ковтун Влад

1.     Ковтун Влад

2.   Кошлаков Саша

3.   Гортопан Данило

3. Тимчук Данило

 

Хлопчики, 10-11 років (білі пояси)

Загальний результат

Ката

Фантом

Сумо

Фізична підготовка

1.  Маковій Ілля

1.   Маковій Ілля

1.Маковій Ілля

1.     Маковій Ілля

1.   Маковій Ілля

 

Хлопчики, 12-14 років (білі пояси)

Загальний результат

Ката

Фантом

Сумо

Фізична підготовка

1.  Ткачук Андрій

2.    Скрипничук Андрій

3.    Можарівський Богдан

3. Манаіл Крістіан

1.       Ткачук Андрій

2.    Можарівський Богдан

3.    Манаіл Крістіан

3. Скрипничук Андрій

1.     Ткачук Андрій

2.      Скрипничук Андрій

3.      Можарівський Богдан

3. Манаіл Крістіан

1.  Манаіл Крістіан

2.    Скрипничук Андрій

3.    Можарівський Богдан

3. Ткачук Андрій

1.     Скрипничук Андрій

2.   Манаіл Крістіан

3.    Можарівський Богдан

3. Ткачук Андрій

 

Дівчата, 6-7 років

Загальний результат

Ката

Фантом

Сумо

Фізична підготовка

1.   Плеван Саша

1.   Плеван Саша

1.Плеван Саша

1.     Плеван Саша

1.   Плеван Саша

 

Дівчата, 8-9 років

Загальний результат

Ката

Фантом

Сумо

Фізична підготовка

1.   Селіверстова Даша

1. Маланчук Таня

2.  Гайсюк Настя

1.    Селіверстова Даша

2.   Гайсюк Настя

3. Маланчук Таня

1.    Селіверстова Даша

2.   Гайсюк Настя

3. Маланчук Таня

1.   Маланчук Таня

2. Гайсюк Настя

3. Селіверстова Даша

1.Маланчук Таня

2. Гайсюк Настя

3. Селіверстова Даша

 

Дівчата, 10-11 років

Загальний результат

Ката

Фантом

Куміте

Сумо

Фізична підготовка

1.   Лакуста Еріка

2.   Остапенко Вікторія

3.   Голик Анастасія

3. Мартинюк Ангеліна

1.   Остапенко Вікторія

2.    Лакуста Еріка

3.    Ротар Анна

3. Голик Анастасія

1.Лакуста Еріка

2.Голик Анастасія

3.Статник Ксенія

3. Ротар Анна

1.      Мартинюк Ангеліна

2.      Остапенко Вікторія

3.      Поченчук Ксенія

1.     Мартинюк Ангеліна

2.     Остапенко Вікторія

3.     Статник Ксенія

3. Лакуста Еріка

1.     Лакуста Еріка

2.     Голик Анастасія

3.     Остапенко Вікторія

3. Ротар Анна

 

 

Дівчата, 12-13 років

Загальний результат

Ката

Фантом

Сумо

Фізична підготовка

1.   Смоліна Надія

2.   Самогаєва Катерина

1.   Смоліна Надія

2.   Самогаєва Катерина

1.     Смоліна Надія

2.     Самогаєва Катерина

1.   Смоліна Надія

2.   Самогаєва Катерина

1.Смоліна Надія

2.Самогаєва Катерина

 

 

Хлопчики, 8 років (кольорові пояси)

Загальний результат

Ката

Фантом

Сумо

Фізична підготовка

1.  Ілько Артем

2.  Регельскіте Вячеслав

2. Гололобов Артем

3.  Блинду Вадим

1.  Ілько Артем

2.  Гололобов Артем

3.  Регельскіте Вячеслав

3. Блинду Вадим

1.  Ілько Артем

2.  Регельскіте Вячеслав

3. Гололобов Артем

3. Блинду Вадим

1.  Ілько Артем

2.  Гололобов Артем

3.  Регельскіте Вячеслав

3. Блинду Вадим

1.  Ілько Артем

2.  Регельскіте Вячеслав

3. Гололобов Артем

3. Блинду Вадим

 

 

 

 

Хлопчики, 9 років (кольорові пояси)

Загальний результат

Ката

Фантом

Сумо

Фізична підготовка

1.      Маховський Богдан

2.      Карвацький Володимир

3.      Синогач Олександр

3.  Сизоненко Сергій

1.  Маховський Богдан

2.  Карвацький Володимир

3.  Синогач Олександр

3. Чебан Ілля

1. Сизоненко Сергій

2.Карвацький Володимир

3. Синогач Олександр

3. Веренько Юрій

1. Сизоненко Сергій

2.Карвацький Володимир

3. Маховський Богдан

3. Чебан Ілля

1.      Маховський Богдан

1.      Синогач Олександр

3.Карвацький Володимир

3. Веренько Юрій

 

         Хлопчики, 10-11 років (кольорові пояси)

Загальний результат

Ката

Куміте

Сумо

Фізична підготовка

1.       Сокульський Нікіта

2.       Білоскурський Валерій

3.       Федішин Олександр

3. Шелепко Всевелод

1.   Сокульський Нікіта

2.   Дружко Єгор

3.   Федішин Олександр

3. Білоскурський Валерій

1.   Сокульський Нікіта

2.   Шелепко Всеволод

3.   Федішин Олександр

3. Ріга Андрій

1.   Білоскурський Валерій

2.   Федішин Олександр

3.      Сокульський Нікіта

3. Шелепко Всеволод

1.   Сокульський Нікіта

2.   Білоскурський Валерій

2.    Шелепко Всеволод

3. Ріга Андрій

 

Хлопчики, 12-13 років (кольорові пояси)

Загальний результат

Ката

Куміте (легка вага)

Сумо (легка вага)

Фізична підготовка

1.     Карвацький Дмитро

2.     Столока Ігор

3.     Зрибнєв Максим

3.     Вакарюк Володимир

1.Зрибнєв Максим

2.Столока Ігор

3.Пецей Володимир

3.  Карвацький Дмитро

1.      Вакарюк Володимир

2.      Столока Ігор

3.      Зрибнєв Максим

3. Монюк Дмитро

1.      Вакарюк Володимир

2.      Зрибнєв Максим

3.      Соколюк Іван

3. Столока Ігор

1.   Стололка Ігор

2.   Карвацький Дмитро

3.   Панкратов Михайло

3.  Дуткевич Влад

Куміте (важка вага)

Сумо (важка вага)

1.   Карвацький Дмитро

2.   Панкратов Михайло

3.   Дуткевич Влад

3. Сенюк Андрій

1.      Карвацький Дмитро

2.      Панкратов Михайло

3.      Сенюк Андрій

3. Дуткевич Влад