Новини
Назад
1 золото та 2 бронзи на чемпіонаті світу в Німеччині
14.11.2014

З 5-го по 9-те листопада в м. Бремен (Німеччина) проходив 22-й чемпіонат світу серед дорослих. Спортсмени з 116 країн зі всього світу змагались за 16 комплектів нагород. 

Україну представляли 15 спортсменів:

Жінки:

ката на візках: Смирнова Ульяна

ката: Крещенко Анна

-50 кг: Крива Катерина

-55 кг: Мельник Жанна

-61 кг: Серьогіна Аніта

-68 кг: Зарецька Ірина

Чоловіки: 

-60 кг: Сєменцов Віталій

-67 кг: Хахула Олександр

-75 кг: Горуна Станіслав

-84 кг: Нікулін Ілля

+84 кг: Мотовилін Євген

Команди:

чоловіки: Чоботар, Дожук, Дрозд, Горуна, Мотовилін, Нікулін

жінки: Мельник, Серьогіна, Терлюга, Зарецька

 

В 1-й та 2-й день змагань наші спортсмени вибороли собі шанс на "бронзові поєдинки" (бої за 3-тє місце), які проходили в суботу: Сєменцов Віталій (-60 кг), Зарецька Ірина (-68 кг), Мельник (Кузьменко) Жанна (-55 кг) та Горуна Станіслав (-75 кг). 

В 3-й день виступали команди. Чоловіча команда в першому колі поступилась сербам. Дівчата впевнено подолали мексиканок, боснійок та словачок, але програли єгиптянкам (чемпіонкам категорії). У втішних поєдинках команду зупинили турчанки, які завадили вийти до фіналу пулу. Тому, результат - 7 місце. Також в цей день вперше в історії чемпіонатів світу проходив 1-й чемпіонат світу серед людей з інвалідністю. Ульяна Смирнова в категорії ката на візках посіла 1-ше місце. 

В 4-й день змагань наші спортсмени змогли вибороти 2 бронзи: Горуна Станіслав (-75 кг) переміг у єгиптянина та Зарецька Ірина (-68 кг), яка також "вибила" єгиптянку. На жаль Мельник Жанна (-55 кг) та Сєменцов Віталій (-60 кг) програли та посіли 5-ті місця.

Нагадаємо, що за роки незалежності українські спортсмени жодного разу не посідали призових місць на дорослих чемпіонатах світу. 2 бронзи Стаса та Іри поставили нашу країну на 14-ту сходинку загальнокомандного заліку. Це успіх, до якого Українська федерація карате йшла дуже давно. Вітаємо спортсменів, тренерів та керівництво федерації з цим досягненням!

 

Тренер нашого клубу Євген Мотовилін, що виступав в категорії +84 кг, одержав перемогу над спортсменом із Польщі з рахунком 5:1. Та, нажаль, в другому колі поступився спортсмену з Алжиру за рішенням суддів 3:2 (з рівним рахунком під час бою 6:6).

Переглянути: сітки, загальнокомандний залік, результати