Новини
Назад
Турнір клубу ТAY-SEN
31.03.2014

 

30 березня пройшов турнір клубу ТAY-SEN. В змаганнях прийняло участь 90 чоловік. Всі учасники були розділені на дві групи: білі та кольорові пояси. Спортсмени з білими поясами змагалися в розділі ката та фантом (від 6 до 9 років), а чемпіони своїх категорій мали змогу позмагатись ще й з кольоровими поясами ката. Даний турнір одночасно став і відбором кращих спортсменів для участі в Чемпіонаті області, що відбудеться через тиждень.

Кожен учасник клубного турніру став Чемпіоном: хтось переборов свій страх, хтось здобув досвід , отримав змогу відпрацювати техніку, а хтось здобув медаль!

Вітаємо всіх учасників, а також їх батьків та бажаємо успіхів в ньому!

 

РЕЗУЛЬТАТИ

чемпіонату клубу ТАЙ-СЕН

 

КАТА (білі пояса)

КАТА (кольорові пояса)

Хлопчики, 7 років

1.                Ілько Артем

2.                РегелскітеВячеслав

3.                Раздорський Артем

3.                Кіндрачук Влад

 

Хлопчики, 8 років

1.                Маховський Богдан

2.                Синогач Олександр

3.                КороткошейкоМарк

3.                Гриник Андрій

 

Хлопчики, 9 років

1.                Дружко Єгор

2.                Петров Денис

3.                Черней Олексій

3.                Коляса Віталій

 

Хлопчики, 10-11 років

1.                Монюк Дмитро

2.                Калинюк Денис

3.                Чижевський Олександр

 

Хлопчики, 12-14 років

1.   Бровчук Олексій

2.   Ластівка Олександр

3.   Кордубан Андрій

 

Дівчата, 5-7 років

1.   Селіверстова Даша

2.   Плеван Саша

 

Дівчата, 8-9 років

1.   Гайсюк Настя

2.   Єгорова Ксенія

3.   Петровська Даша

3.   Семенович Христина

 

 

Дівчата, 10-11 років

1.   Ротар Анна

2.   Мартинюк Ангеліна

 

Дівчата, 12-14 років

1.   Яценюк Юлія

2.      Ільчук Евеліна

 

Хлопчики, 8-9 років

1.   Маховський Богдан

2.   Дружко Єгор

3.   ФедишинОлексндр

3.   Литвинюк Максим

 

Хлопчики, 10-11 років

1.   Пентескул Павло

2.   Зрибнєв Максим

3.   Столока Ігор

3.   СокульськийНікіта

 

Хлопчики, 12-14 років

1.   Купчанко Максим

2.   Кіндрачук Станіслав

3.   Бордюжан Віктор

3.   Бровчук Олексій

 

Дівчата, 8-11 років

1.   Остапенко Вікторія

2.   Поченчук Ксенія

3.   Ротар Анна

3.   Гайсюк Настя

 

Дівчата, 12-14 років

1.   Смоліна Надія

2.   Пиптюк Саша

3.   Паговей Валерія

3.   Яценюк Юлія

 

 

 

ФАНТОМ

КУМІТЕ

Хлопчики, 6-7 років

1.     РегелскітеВячеслав

2.     Вепрюк Андрій

3.     Раздорський Артем

3.  Ілько Артем

 

Хлопчики, 8-9 років

1.     Дружко Єгор

2.     Маховський Богдан

3.     Веренько Юрій

3.  Сизоненко Сергій

 

Дівчата, 6-7 років

1.       Селіверстова Даша

 

Дівчата, 8-9 років

1.   Селіверстова Даша

2.   Петровська Даша

3.   Ротар Анна

3.   Семенович Христина

 

Хлопчики, 8-9 років (легка вага)

1.   Вайнагій Данил

2.   Маховський Богдан

3.   Черней Олексій

3.   Дружко Єгор

 

Хлопчики, 8-9 років (легка вага)

1.   Федишин Олександр

2.   Жуковський Андрій

3.   Литвинюк Максим

3.   Ватаман Максим

 

Хлопчики, 10-11 років (легка вага)

1.   СокульськийНікіта

2.   Пентекул Павло

3.   Зрибнєв Максим

3.   Вакарюк Володимир

 

Хлопчики, 10-11 років (важка вага)

1.   Сенюк Андрій

2.   Монюк Дмитро

3.   Білоскурський Валерій

3.   Бензар Олександр

 

Хлопчики, 12-14 років (легка вага)

1.   Купчанко Максим

2.   Бордюжан Віктор

3.   Пецей Володимир

3.   Сокалюк Іван

 

Хлопчики, 12-14 років (важка вага)

1.   Краснюкевич Валентин

2.   Кіндрачук Станіслав

3.   Панкратов Михайло

3.   Привалов Антон

 

Дівчата, 8-10 років

1.   Остапенко Вікторія

2.   Поченчук Ксенія

3.   Мартинюк Ангеліна

 

Дівчата, 11-12 років

1.   Смоліна Надія 

2.   Ільчук Евеліна

 

Дівчата, 13-14 років

1.   Пиптюк Саша 

2.      Паговей Валерія