Новини
Назад
Чернівчани − чемпіони Кубку світу з карате
20.03.2014

15-16 березтя в м. Ласко  (Словенія)  пройшов  Кубок світу  КАРАТЕ 1. У турнірі прийняло участь 47 національних збірних країн.
Україну представляло 18 спортсменів, серед яких двоє учнів   Руслана Білоскурського: Мотовилін Євген та Дожук Олександр.
Вже в перший день наші спортсмени завоювали 4 нагороди: три золота (Серьогіна Аніта (м. Іллічівськ), Горуна Станіслав та Нікулін Ілля (м. Львів) та бронзову нагороду (Чоботар Валерій (м. Чернівці).Трохи везіння не вистачило також Воху  Артему (м. Київ) - 7 місце та нашому чернівчанину Мотовиліну Євгену - 7 місце.
Другий день змагань був ще більш вдалим: Хахула Олександр (м. Львів) – 2 місце, Філіпович Олег (м. Львів) – 5 місце, Степанчук Валерій (м. Одеса) – 7 місце та Крива Катерина (м. Львів) – 7 місце. Окрім цього вперше в історії українського карате одразу дві «стінки» (командні змагання), чоловіча та жіноча завоювали золоті нагороди. До складу жіночого командного куміте увійшли: Зарецька Ірина (м. Одеса), Серьогіна Аніта (м. Іллічівськ), Крива Катерина (м. Львів).
До складу чоловічого командного куміте увійшли всі три чернівчанина: Мотовилін Євген, Дожук Олександр, Чоботар Валерій, львів’яни: Горуна Станіслав, Горуна Ярослав, Нікулін Ілля та Бігун Сергій з м. Київ.
В першому колі наші хлопці одержали перемогу над збірною з Сербії, які були чемпіонами Світу в цьому командному заліку. Рахунок по боям склав 3:1. Наступними суперниками були австрійці, які програли нашій команді 3:0. За вихід в фінал боротьба велась із господарями турніру – словенами (3:1). В фіналі з рахунком 3:0 українська збірна одержала перемогу над командою Хорватії.
Приємно також відзначити, що Україна посіла почесне перше місце в загально командному заліку.