Новини
Назад
Чемпіонат України серед дорослих 2013
27.11.2013

В неділю 24-го листопада в м. Харків пройшов чемпіонат України серед дорослих. 16 комплектів нагород розігрувались серед 104 спортсменів з різних регіонів країни. Чернівецьку область представляли троє спортсменів (Юрчак Максим, Дожук Олксандр та Мотовилін Євген), вихованці Руслана Білоскурського.
Найвдаліше серед буковинців на Чемпіонаті України з карате WKF 2013 р. виступив «граючий тренер» клубу «Тай -Сен» Євген Мотовилін. Він змагався у куміте в категорії понад 84 кг, в якій провів 3 поєдинки і всі три впевнено виграв із загальним рахунком 18:0. Зрозуміло, що Євген Мотовилін знову здобув найвищу нагороду і черговий раз став чемпіоном України.
Ще один вихованець Білоскурського – Олександр Дожук у категорії до 84 кг провів 4 поєдинки, з яких 3 виграв (в четверть фіналі одержав перемогу над чемпіоном України 2012 р. Сергієм Ощепковим (Одеса). У півфіналі Сашко поступився Іллі Нікуліну (Львів) і став бронзовим призером.
У цій же номінації (куміте, -84 кг) Максим Юрчак провів два бої, з яких один виграв (в 1/8 фіналу у киянина), а в чвертьфіналі програв представнику Запоріжжя.
За підсумками Чемпіонату України визначено коло претендентів до національної збірної України на 2014 рік, кінцевий склад якої було сформовано з числа призерів національних змагань за результатами наступних трьох етапів світової серії КАРАТЕ1 («Австрія опен», «Париж опен» та «Нідерланди опен»).