Новини
Назад
10-й Міжнародний турнір Kyiv Open CUP
27.05.2013

19 травня в Києві в спортивному комплексі Національного технічного університету КПІ відбувся 10-й Міжнародний турнір Kyiv Open CUP з карате-до, версія WKF.

У змаганнях взяли участь більше 800 спортсменів з 65 клубів України, Росії, Білорусії та Молдови, серед яких були і призери Чемпіонатів Європи та Світу.

Місто Чернівці представляли на чемпіонаті клуби "TAY-SEN", "Dzammay",  "Лідер" і "Максимум". Загальні число спортсменів від нашого міста склало 52 людини.

Турнір пройшов при партнерстві Всеукраїнського благодійного фонду «Волонтерський об'єднання« Крила» та народного депутата України Дениса Дзензерського. Зокрема, для вихованців Української федерації карате з нозологій слуху було подаровано кімоно, а також для проведення заходу було закуплено технічне обладнання.

В рамкам Міжнародного турніру Kyiv Open CUP відбувся Чемпіонат України з карате серед глухих. За підсумком Чемпіонату були відібрані спортсмени для Параолімпійських ігор 2013, які відбудуться у липні в Болгарії.

Клуб "TAY-SEN" представляли 9 спортсменів, призерами стали Калмуцький В'ячеслав і Карвацький Дмитро, за крок від медалі зупинилися Ливицький Денис та Панкратов Михайло.

 

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ:

 

КАЛМУЦКІЙ В'ЯЧЕСЛАВ - БРОНЗА (16-17, -76 КГ)

КАРВАЦЬКИЙ ДМИТРО - БРОНЗА (10-11, +40 КГ)

МОТОВИЛІН ЄВГЕН  - ЗОЛОТО (18+, +84кг)