News
Back
ЄВГЕН МОТОВИЛІН УВІЙШОВ ДО ВІСІМКИ КРАЩИХ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З КАРАТЕ
13.05.2013

 

 

З 9 по 12 травня в столиці Угорщини Будапешті відбувся 48-ий чемпіонат Європи з карате у якому взяло участь 497 дорослих спортсменів з 45 країн Європи. Не приймали участь у чемпіонаті континенту лише збірні з Ватикану, Литви, Ліхтенштейну, Мальти, Монако, Сан-Марино, Естонії. Змагання проводилися за версією Всесвітньої федерації карате (WKF), яка визнана Міжнародним олімпійським комітетом та є кандидатом на включення до олімпіади 2020 року. Власне у всьому світі під карате розуміють саме карате WKF (за винятком України та деяких країн СНД, де ледь не щотижня у шкільних спортзалах проводять так звані «чемпіонати Європи та Світу з карате» за різними версіями).

В складі збірної України в змаганнях брав участь голова клубу «ТАЙ-СЕН» Мотовилін Євген (вагова категорія понад 84 кг), який провів хороший спортивний сезон, протягом якого стабільно здобував високі місця на етапах КАРАТЕ-1.  В категорії Євгена було 30 атлетів, які є переможцями своїх національних чемпіонатів. В першому колі Мотовилін переміг представника Австрії А. Паласкіча 1-0, у другому колі  - перемога над поляком М. Бабошем 2-1. У чвертьфіналі Євген зустрівся з С. Моніскалко (Італія), який є 2-х разовим чемпіоном світу та 4-х разовим чемпіоном Європи з карате. За рахунку 3-3 судді віддають суперечливий бал та перемогу 3-4 більш іменитому Моніскалко, який далі пробився до фіналу. Мотовилін мав шанси поборотися за бронзову медаль у втішній сітці, але забракло витривалості. Як результат, поразка від Н. Діаса (Португалія) 0-2 та залікове 7 місце чемпіонату Європи.

Серед українців абсолютно кращий результат продемонструвала представниця Іллічівська (Одеська обл.) Серьогіна Аніта, яка провела п’ять блискучих поєдинків і здобула золоту медаль.

 

Статистика чемпіонату:

 

http://www.wkf-registration.net/kmAddons/onlinestats/tournament_details.php?id=88