Новини
Назад
Вихованці клубу успішно склали екзамени
28.12.2012

27-28 грудня вихованці клубу «Тай-Сен» успішно склали атестаційні екзамени на пояса.

10 кю

1.     Безручко Дімітрій

2.     Ватаман Максим

3.     Гайсюк Анастасія

4.     Гримайло Ілля

5.     Дружко Єгор

6.     Дутов Сергій

7.     Кицелюк Олександр

8.     Козловський Володимир

9.     Короткошейко Марк

10.           Кравчук Андрій

11.           Лісовенко Дмитро

12.           Мельник Іван

13.           Миколюк Даниіл

14.           Міліхін Ілля

15.           Новиченко Богдан

16.           Папсуєв Владислав

17.           Піскун Олександр

18.           Плеван Олександра

19.           Русу Андріан

20.           Яценюк Юлія

21.           Акімов Євген

22.           Маланчук Тетяна

23.           Три гук Нікіта

24.           Дімітріву Дмитро

25.           Івасюк Нікіта

26.           Каліта Олександр

27.           Михасюк Влад

28.           Чижевський Олександр

29.           Кирилов Мар’ян

30.           Андрійчук Олександр

31.           Терешонков Михайло

32.           Гриник Андрій

33.           Остапович Дар’я

34.           Остапович Наталя

35.           Падейський Нікіта

36.           Доценко Антон

37.           Усатій Іван

38.           Клебан Анна

39.           Рижкова Ольга

40.           Гурський Антон

41.           Ковалишин Павло

42.           Гросу Михайло

43.           Сименович Іван

44.           Петровська Дар’я

45.           Ротар Анна

46.           Оленюк Олександр

47.           Калинюк Денис

 

9 кю

1.     Боштан Іван

2.     Бровчук Олексій

3.     Галімов Еміль

4.     Даманський Даниїл

5.     Дружко Єгор

6.     Ільчук Евеліна

7.     Карвацький Володимир

8.     Кицелюк Олександр

9.     Ластівка Олександр

10.           Лісовенко Дмитро

11.           Маховський Богдан

12.           Регельськіте Славік

13.           Русу Андріан

14.           Чебан Ілля

15.           Чекмак Станіслав

16.           Блинду Вадим

17.           Захаров Олег

18.           Веренько Юрій

19.           Клебан Валерія

20.           Матвійчук Катерина

21.           Гололобов Артем

22.           Селі верстова Дар’я

23.           Синогач  Олександр

24.           Вірт Богдана

25.           Дияконович Вадим

26.           Шелепо /Всеволод

27.           Табачнюк Влад

8 кю

1. Павалюк Валентина

2. Чоропіта  Крістян

 

7 кю

1. Самогаева Катерина

2. Петренко Марія

3. Петренко Володимир

4. Дебошеру Влад

5. Рябчик Денис

6. Мочалюк Максим

6 кю

1. Шкрібляк Микола

2. Гасанов Рустам

3. Бербець Дмитро

4. Бастраков Данік

 

5 кю

1. Ралик Михайло

4 кю

1. Коцур Роман

2. Собко Юрій