News
Back
Львів: Чемпіонат України з карате та Union Cup
05.12.2012

1-го грудня  у Львові пройшов міжнародний турнір Union Cup, що зібрав понад 600 спортсменів віком від 8 до 17 років з 7 країн. Чернівці представляли юні спортсмени Чернівецької обласного осередку Української федерації карате з клубів «Тай-Сен» », «Максимум» «Лідер, та "Дзаммай". Представник клубу "Тай-Сен" (учень Ліцею №4) Сокульський Нікіта вигравши 5 поєдинків вийшов уфінал своєї категорії, де на жаль, поступився досвідченому спортсмену зі Львова. Як резельтат - "срібна" нагорода! Ще одна представниця клубу "Тай-Сен"  (учениця гімназії №2), яка являється зараз кандидаткою в  склад національної збірної України серед кадетів та юніорів Прокопець Олена виборола бронзову нагороду.

На наступний день  Львові відбувся  ще й Чемпіонат України з карате (WKF), що зібрав кращих дорослих спортсменів для відбору до національної збірної команди на 2013 рік. Чернівецьку область представляло 13 атлетів з клубів «Дзаммай», «Лідер», «Тай-Сен» та «Максимум».

Максимальний результат продемонстрував спортсмен клубу «Дзаммай» та тренер клубу «Тай-Сен» Мотовилін Євген, який в категорії куміте понад 84 кг здобув чотири перемоги та завоював «золото». Показово, що у четвертьфіналі Євген без проблем переміг екс-серба Младена Мілетіча, який є багаторазовим чемпіоном Югославії та Сербії з карате, призером Чемпіонату Європи та Світу, переможцем Кубку Майстрів СНД 2011 року, Чемпіоном України з карате 2011 року. Але усі ці перемоги … за версіями карате, відмінними від WKF, що ще раз підкреслює колосальну різницю між реальною конкуренцією в спортивному каратета чемпіонів на псевдочемпіонатах.

В найвидовищнішій категорії – куміте командному серед чоловіків збірна Чернівецької області виборола срібні нагороди!У складі команди були  Мотовилін Євген, Юрчак Максим, Корбут Олександр, Калинчук Віктор (клуби "Тай-Сен" та"Дзаммай"),. Особливо приємно, що на шляху до фіналу був «пройдений» один з безперечних фаворитів – команда Києва. Можливо, результат був би ще кращим, якби в запасі не залишився через травму в індивідуальній категорії  лідер команди – Мотовилін Євген.

Також вдало виступили молоді спортсмени клубу «Тай-Сен» Ністор Максим(студент ЧЕПК), Гоменюк Максим(студент ЧПК) та Яхяєв Фарід(учень гімназії №1), які завоювали «срібло» в командному ката.

Цей виступ, безперечно, є вдалим для Чернівецької області, що є одним з лідерів спортивного карате в Україні.