Дорогі друзі!

Раді вітати Вас на сайті нашого клубу карате-до «Тay-Sen».Тут ви можете ознайомитись з інформацією про наш клуб, життя клубу, цілі та результати  нашої діяльності. Карате клуб Tay-Sen - карате Чернівці.

Основними завданнями для нас є: оздоровлення, самооборона, дисципліна та виховання, а також підготовка спортсменів та майбутніх  чемпіонів!

Приєднуйтесь до нас, і будемо творити майбутнє Ваших дітей разом!

 

 

Спортивний клуб «Тай-сен» приділяє особливу увагу подальшому зростанню кількості дітей зайнятих спортом, створенню умов для оздоровлення, підвищення рівня майстерності спортсменів, виявленню талановитої молоді та її виховання.

Основною метою створення клубу є гармонічний розвиток особистості. Діти отримують не тільки фізичний , а й духовний розвиток, спрямований на виховання морально-етичних норм.  Cпортивний клуб Чернівці Тай-Сен - карате Чернівці.

В клубі працюють досвідчені тренера , які систематично проходять атестацію, приймають участь у міжнародних та національних зборах. А також організовують спортивно-тренувальні збори для своїх учнів за участі запрошених професіоналів.  Наші тренера є кваліфікованими   педагогами  і спортсменами. Підтвердженням їхнього професіоналізму  є перемоги вихованців клубу на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів. Cпортивний клуб Тай-Сен, карате клуб Чернівці.

Місто Чернівці

вулиця Проспект Незалежності 72

 

Місто Чернівці

вулиця Текстильників 17

Оголошення стосовно TAY-SEN summer camp 2016
30.06.2016

Збір біля залу «Тигр» (просп. Незалежності, 72) о 8:30. Виїзд на базу в Мигово 5 липня о 9:00. Список речей, необхідних на збори...

Фотозвіт TAY-SEN AWARDS
29.06.2016

25 червня вихованці клубу ТАЙ-СЕН святкували закриття спортивного сезону. 

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !
23.06.2016

Вже цієї суботи відбудеться закриття сезону TAY-SEN AWARDS

 

Випадкові статті
Перша допомога при травмах в карате-до
Крепатура
TAY-SEN

Перша допомога при травмах в карате-до

Закриті...

Стаття детальніше

Крепатура або біль у м'язах виникає після фізичних...

Стаття детальніше

TAY-SEN (вперекладі з японської) - битва, війна, поєдинок. Воювати...

Стаття детальніше