Дорогі друзі!

Раді вітати Вас на сайті нашого клубу карате-до «Тay-Sen».Тут ви можете ознайомитись з інформацією про наш клуб, життя клубу, цілі та результати  нашої діяльності. Карате клуб Tay-Sen - карате Чернівці.

Основними завданнями для нас є: оздоровлення, самооборона, дисципліна та виховання, а також підготовка спортсменів та майбутніх  чемпіонів!

Приєднуйтесь до нас, і будемо творити майбутнє Ваших дітей разом!

 

 

Спортивний клуб «Тай-сен» приділяє особливу увагу подальшому зростанню кількості дітей зайнятих спортом, створенню умов для оздоровлення, підвищення рівня майстерності спортсменів, виявленню талановитої молоді та її виховання.

Основною метою створення клубу є гармонічний розвиток особистості. Діти отримують не тільки фізичний , а й духовний розвиток, спрямований на виховання морально-етичних норм.  Cпортивний клуб Чернівці Тай-Сен - карате Чернівці.

В клубі працюють досвідчені тренера , які систематично проходять атестацію, приймають участь у міжнародних та національних зборах. А також організовують спортивно-тренувальні збори для своїх учнів за участі запрошених професіоналів.  Наші тренера є кваліфікованими   педагогами  і спортсменами. Підтвердженням їхнього професіоналізму  є перемоги вихованців клубу на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів. Cпортивний клуб Тай-Сен, карате клуб Чернівці.

Місто Чернівці

вулиця Проспект Незалежності 72

 

Місто Чернівці

вулиця Текстильників 17

Інформація про турнір клубу Тай-Сен
27.11.2017

03 грудня відбудеться турнір клубу Тай-Сен.

Цей турнір - не просто змагання, а справжнє свято для дітей

 

Чемпіонат України з карате в Чернівцях
26.11.2017

18—19 листопада в Чернівцях пройшов чемпіонат України з карате серед кадетів, юніорів, молоді до 21 року та серед дорослих

 

Інформація щодо участі в турнірі Вihor Open 2017
15.09.2017

7 жовтня відбудеться щорічний турнір Вihor Open 2017

І наші вихованці традиційно їдуть на цей турнір

Випадкові статті
Мета Вивчення Карате
Перші кроки.
Батькам на замітку

«Хочу стати сильним!» Думаю, що сильним стати хоче кожна...

Стаття детальніше

Колись, багато років тому батьки привели маленького хлопчика...

Стаття детальніше

Хочу сказати окремо про бойове мистецтво в спорті. Ми повинні...

Стаття детальніше