Дорогі друзі!

Раді вітати Вас на сайті нашого клубу карате-до «Тay-Sen».Тут ви можете ознайомитись з інформацією про наш клуб, життя клубу, цілі та результати  нашої діяльності. Карате клуб Tay-Sen - карате Чернівці.

Основними завданнями для нас є: оздоровлення, самооборона, дисципліна та виховання, а також підготовка спортсменів та майбутніх  чемпіонів!

Приєднуйтесь до нас, і будемо творити майбутнє Ваших дітей разом!

 

 

Спортивний клуб «Тай-сен» приділяє особливу увагу подальшому зростанню кількості дітей зайнятих спортом, створенню умов для оздоровлення, підвищення рівня майстерності спортсменів, виявленню талановитої молоді та її виховання.

Основною метою створення клубу є гармонічний розвиток особистості. Діти отримують не тільки фізичний , а й духовний розвиток, спрямований на виховання морально-етичних норм.  Cпортивний клуб Чернівці Тай-Сен - карате Чернівці.

В клубі працюють досвідчені тренера , які систематично проходять атестацію, приймають участь у міжнародних та національних зборах. А також організовують спортивно-тренувальні збори для своїх учнів за участі запрошених професіоналів.  Наші тренера є кваліфікованими   педагогами  і спортсменами. Підтвердженням їхнього професіоналізму  є перемоги вихованців клубу на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів. Cпортивний клуб Тай-Сен, карате клуб Чернівці.

Місто Чернівці

вулиця Проспект Незалежності 72

 

Місто Чернівці

вулиця Текстильників 17

Оголошення стосовно TAY-SEN summer camp 2016
30.06.2016

Збір біля залу «Тигр» (просп. Незалежності, 72) о 8:30. Виїзд на базу в Мигово 5 липня о 9:00. Список речей, необхідних на збори...

Фотозвіт TAY-SEN AWARDS
29.06.2016

25 червня вихованці клубу ТАЙ-СЕН святкували закриття спортивного сезону. 

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !
23.06.2016

Вже цієї суботи відбудеться закриття сезону TAY-SEN AWARDS

 

Випадкові статті
Мета Вивчення Карате
Перші кроки.
Раціон харчування

«Хочу стати сильним!» Думаю, що сильним стати хоче кожна...

Стаття детальніше

Колись, багато років тому батьки привели маленького хлопчика...

Стаття детальніше

В світі проводиться безліч досліджень, присвячених...

Стаття детальніше