Знання
Представлення на екзамені

Ваташи-ва Прізвище, Ім`я дес. Ваташи-ва Карате-до Сін Сьобу но кі-ва нараймас. Ваташи-ва дзю-кю-но шикен-га арімас.
Переклад: Мене звуть….. Я вивчаю дух Карате-до Сін Сьобу. Я виконую іспит на 10 кю.

TAY-SEN

TAY-SEN (вперекладі з японської) - битва, війна, поєдинок. Воювати нам доводиться постійно, щодня - така реальність, всі живі істоти борються, щоб вижити

Данкай

Опис атестаційних вимог.

Термінологія Карате

ТЕРМИНОЛОГИЯ В КАРАТЭ-ДО
КАРАТЭ (яп. "кара" — пустая, "тэ" — рука) — вид боевого искусства без оружия.
КАРАТЭ-ДО (яп. "путь каратэ") — форма физического самосовершенствования.
ДО (яп. "путь") — гармония мира, единство и борьба инь — отрицательного и ян — положительного в мире.

Історія ВФKД "СІН-СЬОБУ"

 

Розвиток карате в СРСР, якщо це можна назвати розвитком, почався в 70-ті роки. Через брак інформації про цей вид, карате розвивалося масово, але не по системі удосконалення особистості. Карате мало вигляд швидше рукопашного бою, з так званими ″ секретами школи ″, що з′явилися на основі чуток і легенд про карате і про людей, які роблять дива в бойових мистецтвах.

Етикет в Карате

Етикет - встановлений порядок поведінки - дуже важливий у КАРАТЕ-ДО. Етикет прийшов в КАРАТЕ-ДО з конфуціанства, разом з практикою чітко розробленої церемонії та догмами моралі. Положення моралі лягли в основу "Бусі-до" - кодексу самурайської честі, який і зараз визначає поведінку каратека.

Ката

У наші дні не дуже багато хто розуміє сенс Ката. Займаючись традиційним Карате-до часто не розуміють , для чого їм Ката?

Історія Карате

Карате́ (яп. 空手, «порожня рука»/«голіруч») або Карате́-до́ є бойовим мистецтвом, що розвинулося з рукопашних китайських бойових мистецтв цюань-фа та мистецтв островів Рюкю. Карате, у загальному, — це мистецтво ударів. Удари наносяться як руками (кулаками, ребром долоні, відкритою рукою, ліктями), так і ногами (стопами, колінами). В різних стилях карате також вчать ударам в больові точки та життєво важливі ділянки, використанню захватів, викручуванню суглобів, замкам, утримуванням та кидкам. Людину, що практикує карате, називають каратистом (яп. 空手家:からてか — каратека). Зустрічається твердження, що через генеричне значення слова «карате» («порожня рука»), будь-яку систему бою чи вид спорту, що не застосовує зброї, можна назвати карате.  Цей аргумент є суперечливим і спрощеним, оскільки карате, як мистецтво, визначається також відношенням до його філософії, питаннями про походження та неповторність, а також, національними питаннями.