Статті
Назад
Батькам на замітку

Хочу сказати окремо про бойове мистецтво в спорті. Ми повинні знати, що лише невеликий відсоток дітей, які прийшли в молодшому віці тренуватися, складені фізично правильно. Основна маса дітей приходять до групи з певними фіз. відхиленням (порушення координації руху, слабка реакція, недостатня пластику і найстрашніше викривлення хребта на початковій стадії.

Дитина тренуючись, робить вправи так як йому легше і зручніше, і підлаштовує свій порушений організм під ті вправи, які дає інструктор, тому величезний відсоток тренувань у дитячому віці веде до посилення цих відхилень.

Шановні батьки, ви повинні розуміти, що віддаючи дитину на секцію, перш за все потрібно думати про його здоров'я.
Я вважаю, що методика викладання у дитячих секціях, має будуватися за таким принципом: Інструктор приймаючи дитину в секцію, повинен визначити до яких порушень схильний її організм і виправити порушення в таких частинах тіла - плечі, шия, вигин хребта, тазостегновий суглоб, центр ваги , координація рухів і реакція.

Тренер повинен докласти всіх зусиль до того, щоб дати дитині правильне статуру і психологію. І тільки потім давати повний комплекс того напрямку, який він веде. Звичайно ж така програма повинна підтримуватися батьками та вчителями у школі.

У висновку хочу побажати батькам і дітям, знайти ту спортивну секцію, яка зробить вашу дитину сильним, здоровим, психологічно міцним і успішною людиною.