Статті
Раціон харчування

В світі проводиться безліч досліджень, присвячених спортивного харчування, впливу окремих продуктів і речовин на спортсмена.

Мотивація занять спортом

 Мотивація - це усвідомлена причина активності людини, спрямована на досягнення певної мети.

 
Крепатура

Крепатура або біль у м'язах виникає після фізичних навантажень і викликана виходом токсинів (молочної кислоти) з м'язів.

TAY-SEN

TAY-SEN (вперекладі з японської) - битва, війна, поєдинок. Воювати нам доводиться постійно, щодня - така реальність, всі живі істоти борються, щоб вижити

КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ У КУМІТЕ

Застосовується наступна система оцінок:

а) САНБОН - три бали
б) НІХОН - два бали
в) ІППОН - один бал

КРИТЕРІЇ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ З КАТА

Ката повинно бути виконано компетентно. Повинно бути показано ясне розуміння традиційних принципів містяться в Ката. При оцінці виконання індивідуального або командного Ката Судді повинні грунтуватися на наступному.

Біомеханіка

Біомеханіка - наука про ричаги людського тіла. Вивчає види та взаємодія ричагів у тілі людини при виконанні технічних дій.

Перші кроки.

Колись, багато років тому батьки привели маленького хлопчика в спортивний клуб на заняття карате-до. Він дивився по сторонах великими здивованими очима. Так для малюка відкривалися двері в світ карате-до. І починався цей світ поклоном.
Уклін був першим кроком до того, щоб змусити тіло і дух працювати як одне ціле. Але маленькому хлопчику все це було ще не зрозуміло. Він робив перші обережні кроки під керівництвом свого тренера (сенсея). Так починався його Шлях до самого себе.

Перша допомога при травмах в карате-до

Перша допомога при травмах в карате-до

Закриті ушкодження - це травматизація тканини і органів, спричинені. впливом зовнішніх факторів без порушення цілісності шкіри й видимих слизових оболонок. Причина закритих ушкоджень: удари тупими предметами, різні види травматизму, надзвичайні стани і стихійні лиха. Види закритих ушкоджень: струси, здавлювання, удари, розтяги, розриви, вивихи. Фактори, що зумовлюють тяжкість ударів: важкість предмета, сила удару, вік і стать потерпілого, опірність тканин. При ударах пошкоджується підшкірна основа, м'язи, кровоносні та лімфатичні судини. Ознаки удару: біль, травматичний набряк тканин, синець, підвищення температури та порушення функцій, крововиливи, гематоми.

Батькам на замітку

Хочу сказати окремо про бойове мистецтво в спорті. Ми повинні знати, що лише невеликий відсоток дітей, які прийшли в молодшому віці тренуватися, складені фізично правильно. Основна маса дітей приходять до групи з певними фіз. відхиленням (порушення координації руху, слабка реакція, недостатня пластику і найстрашніше викривлення хребта на початковій стадії. Дитина тренуючись, робить вправи так як йому легше і зручніше, і підлаштовує свій порушений організм під ті вправи, які дає інструктор, тому величезний відсоток тренувань у дитячому віці веде до посилення цих відхилень.