Дорогі друзі!

Раді вітати Вас на сайті нашого клубу карате-до «Тay-Sen».Тут ви можете ознайомитись з інформацією про наш клуб, життя клубу, цілі та результати  нашої діяльності. Карате клуб Tay-Sen - карате Чернівці.

Основними завданнями для нас є: оздоровлення, самооборона, дисципліна та виховання, а також підготовка спортсменів та майбутніх  чемпіонів!

Приєднуйтесь до нас, і будемо творити майбутнє Ваших дітей разом!

 

 

Спортивний клуб «Тай-сен» приділяє особливу увагу подальшому зростанню кількості дітей зайнятих спортом, створенню умов для оздоровлення, підвищення рівня майстерності спортсменів, виявленню талановитої молоді та її виховання.

Основною метою створення клубу є гармонічний розвиток особистості. Діти отримують не тільки фізичний , а й духовний розвиток, спрямований на виховання морально-етичних норм.  Cпортивний клуб Чернівці Тай-Сен - карате Чернівці.

В клубі працюють досвідчені тренера , які систематично проходять атестацію, приймають участь у міжнародних та національних зборах. А також організовують спортивно-тренувальні збори для своїх учнів за участі запрошених професіоналів.  Наші тренера є кваліфікованими   педагогами  і спортсменами. Підтвердженням їхнього професіоналізму  є перемоги вихованців клубу на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів. Cпортивний клуб Тай-Сен, карате клуб Чернівці.

Місто Чернівці

вулиця Проспект Незалежності 72

 

Місто Чернівці

вулиця Текстильників 17

Оголошення стосовно TAY-SEN summer camp 2017
28.06.2017

Виїзд на навчально-тренувальний збір Tay-Sen Sumer Camp 

Розклад іспитів
16.06.2017

22 червня відбудуться атестаційних іспити на кю в Легкоатлетичниму манежі

Оголошення стосовно TAY-SEN summer camp 2017
14.06.2017

Список речей, необхідних на збори

 

 

Випадкові статті
Батькам на замітку
Раціон харчування
Біомеханіка

Хочу сказати окремо про бойове мистецтво в спорті. Ми повинні...

Стаття детальніше

В світі проводиться безліч досліджень, присвячених...

Стаття детальніше

Біомеханіка - наука про ричаги людського тіла. Вивчає види та взаємодія...

Стаття детальніше